Nowa pilarka dla OSP Kłobuczyno

//Nowa pilarka dla OSP Kłobuczyno

Dzisiaj nasza jednostka otrzymała nową pilarkę mechaniczną dzięki inicjatywie jednego z druhów, Daniela Borkowskiego. Sprzęt przekazał nam p. Sebastian Holcer, lider grupy Trójmiejscy Motocykliści. Fundatorem pilarki jest firma Digitex Sp. z o.o. sp. k. Za pomoc w organizacji akcji szczególnie dziękujemy również Radiu Gdańsk.

OSP Kłobuczyno w ostatnich akcjach związanych z usuwaniem szkód powstałych po piątkowej nawałnicy straciło swoją wieloletnią wysłużoną już pilarkę. Aby móc dalej pomagać potrzebującym koniecznym było doposażenie jednostki w nowy sprzęt.

Dzięki uprzejmości wymienionych wyżej osób udało się nam uzyskać pilarkę mechaniczną Husqvarna 435 oraz olej do mieszanki paliwowej, olej do łańcucha, pilniki do łańcucha, okulary ochronne, rękawice ochronne, siekierę Fiskars X21, piłę ręczną, a także łańcuchy zapasowe.

Jeszcze raz przesyłamy gorące podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w dzisiejszą akcję. Jesteście wielcy!

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi…

2018-02-17T19:37:29+00:00