//Drużyna żeńska OSP Kłobuczyno triumfatorem Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych

Miniona sobota stała się okazją do wielkiego świętowania dla druhów z OSP Raduń oraz druhen z OSP Kłobuczyno. Jednostki te wygrały bowiem dzisiejsze Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, które odbyły się w Kornem. Tym samym będą reprezentować powiat kościerski na zawodach wojewódzkich.

Wyniki dzisiejszych zawodów opublikowane zostaną przez KP PSP Kościerzyna. Poniżej przedstawiamy tylko pierwsze trzy miejsca w poszczególnych kategoriach.

Sztafeta pożarnicza – drużyny męskie:
2. miejsce – OSP Grabowo
3. miejsce – OSP Kalisz

Ćwiczenie bojowe – drużyny męskie:
2. miejsce – OSP Karsin
3. miejsce – OSP Grabowo

Klasyfikacja generalna – drużyny męskie:
2. miejsce – OSP Grabowo
3. miejsce – OSP Osowo

Sztafeta pożarnicza – drużyny żeńskie:
1. miejsce – OSP Lubań
2. miejsce – OSP Kłobuczyno
4. miejsce – OSP Stara Kiszewa

Ćwiczenie bojowe – drużyny żeńskie:
1. miejsce – OSP Kłobuczyno
2. miejsce – OSP Lubań
4. miejsce – OSP Stara Kiszewa

Klasyfikacja generalna – drużyny żeńskie:
1. miejsce – OSP Kłobuczyno
2. miejsce – OSP Lubań
4. miejsce – OSP Stara Kiszewa

Gratulujemy zwycięzcom! Szczególnie dumni jesteśmy z naszych dziewczyn, które w szranki stanęły pierwszy raz. Dziękujemy także drużynie mężczyzn. W zaciętej walce zajęli miejsce siódme w klasyfikacji generalnej i obiecali, że za rok pojadą po pierwsze.

2018-06-16T23:52:50+00:00